Godło Polski oraz logotyp Głównego Urzędu Miar

Komisja Europejska na budowie Kampusu GUM

Komisja Europejska na budowie Kampusu GUM

Plac budowy Kampusu Laboratoryjnego GUM odwiedziła delegacja Komisji Europejskiej. Był to jeden z punktów wizyty gości z KE w regionie świętokrzyskim.
W skład delegacji weszli przedstawiciele Dyrekcji Generalnej ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej Komisji Europejskiej – Polska: Angela Martinez Sarasola oraz Wojciech Włodarczyk, którzy odwiedzili tworzący się Kampus w towarzystwie marszałka województwa świętokrzyskiego Andrzeja Bętkowskiego, dyrektora Departamentu Inwestycji i Rozwoju Jacka Sułka oraz dyrektora Departamentu Innowacji i Rozwoju GUM dr. Andrzeja Kurkiewicza. Przedstawiciele Komisji Europejskiej obejrzeli istniejącą już przy zbiegu ulic Wrzosowej i ks. Popiełuszki infrastrukturę, a także zapoznali się z zastosowanymi w budynkach Kampusu rozwiązaniami technicznymi.

Kielecka inwestycja jest jednym z najważniejszych przedsięwzięć w regionie świętokrzyskim, współfinansowanych z funduszy unijnych.

fot. Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego